SK
prace.vysledek.com poskytuje průběžně aktualizované aktuální nabídky práce na hlavní a vedlejší pracovní poměr. Hledejte volná pracovní místa. Pro studenty nabízíme brigády. Založte si agenta a nechte si posílat nejnovější nabídky práce emailem každý den. Rozsáhlá nabídka práce a brigád pro všechny věkové kategorie. 
Skip Navigation Links
Zasílání nabídek práce emailem
Partnerský program
Přidej nabídku do katalogu
Práce na Slovensku
Přihlásit se
Kontakt


Vazači břemen

Tisk nabídky

Informace k nabídce práce

Pracovní místo Vazači břemen

Detaily práce
Místo práceZlín
Typ práce 
Vzdělání 
Jazyky 
Plat 
ProfeseVazači břemen

Toto není nabídka z úřadu práce, pro bližší informace a kontaktní údaje přejděte na externí odkaz :

  
 
 
Vaše pracovní náplň
 Nabídka práce v oboru Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby), firma PSG a.s., obec Otrokovice, okres Zlín. Pracovní pozice Vazači břemen. Mzda od 28000 Kč. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, orientaci ve výkresové dokumentaci, svářečský průkaz výhodou. Vyučení v oboru, popř .praxi v oboru. Náplní práce je manipulace s materiálem nebo hotovými výrobky, r ...
Poznámka, informace k práci
  
 
 
 
Zaslat nabídku práce emailem
   
  Vaše jméno
 
   
  Poslat na email
 
   
 
   
 
   


Projekt prace.vysledek.com soustřeďuje nabídky práce z veřejně dostupných zdrojů, úřadů práce, pracovních agentur do jednoho portálu nabídek práce. Zájemcům o hledání nabídek práce na internetu tak nabízíme nabídky práce soustředěné přehledně na jednom místě. Portlál slouží firmám poptávající práci i lidem hledající práci jako inzertní server. Veškerý obsah nabídek práce a informace na tomto portálu práce mají pouze informační charakter. Odpovědnost za obsah nabídek práce nese zadavatel pracovní nabídky.
email: admin@vysledek.com