SK
prace.vysledek.com poskytuje průběžně aktualizované aktuální nabídky práce na hlavní a vedlejší pracovní poměr. Hledejte volná pracovní místa. Pro studenty nabízíme brigády. Založte si agenta a nechte si posílat nejnovější nabídky práce emailem každý den. Rozsáhlá nabídka práce a brigád pro všechny věkové kategorie. 
Skip Navigation Links
Zasílání nabídek práce emailem
Partnerský program
Přidej nabídku do katalogu
Práce na Slovensku
Přihlásit se
Kontakt


Pracovník/ce na úklid restaurace - ozp

Tisk nabídky

Informace k nabídce práce

Pracovní místo Pracovník/ce na úklid restaurace - ozp

Detaily práce
Místo práceKroměříž
Typ práce 
Vzdělání 
Jazyky 
Plat 
ProfesePracovník/ce na úklid restaurace - ozp

Toto není nabídka z úřadu práce, pro bližší informace a kontaktní údaje přejděte na externí odkaz :

  
 
 
Vaše pracovní náplň
 Nabídka práce v oboru Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech, firma Dalibor Vyzula, obec Kroměříž, okres Kroměříž. Pracovní pozice Pracovník/ce na úklid restaurace - ozp. Mzda od 10000 Kč. PRACOVIŠTĚ Kroměříž - úklidové práce v restauraci - praxe v oboru výhodou, vhodné pro OZP - pracovní doba cca od 9:00 hod., Po-Pá, 4 hod./den, Benefity: závodní stravování - kontakt osobně na pracoviš ...
Poznámka, informace k práci
  
 
 
 
Zaslat nabídku práce emailem
   
  Vaše jméno
 
   
  Poslat na email
 
   
 
   
 
   


Projekt prace.vysledek.com soustřeďuje nabídky práce z veřejně dostupných zdrojů, úřadů práce, pracovních agentur do jednoho portálu nabídek práce. Zájemcům o hledání nabídek práce na internetu tak nabízíme nabídky práce soustředěné přehledně na jednom místě. Portlál slouží firmám poptávající práci i lidem hledající práci jako inzertní server. Veškerý obsah nabídek práce a informace na tomto portálu práce mají pouze informační charakter. Odpovědnost za obsah nabídek práce nese zadavatel pracovní nabídky.
email: admin@vysledek.com