SK
prace.vysledek.com poskytuje průběžně aktualizované aktuální nabídky práce na hlavní a vedlejší pracovní poměr. Hledejte volná pracovní místa. Pro studenty nabízíme brigády. Založte si agenta a nechte si posílat nejnovější nabídky práce emailem každý den. Rozsáhlá nabídka práce a brigád pro všechny věkové kategorie. 
Skip Navigation Links
Zasílání nabídek práce emailem
Partnerský program
Přidej nabídku do katalogu
Práce na Slovensku
Přihlásit se
Kontakt


Kuchař / kuchařka

Tisk nabídky

Informace k nabídce práce

Pracovní místo Kuchař / kuchařka

Detaily práce
Místo práceOstrava-město
Typ práce 
Vzdělání 
Jazyky 
Plat 
ProfeseKuchař / kuchařka

Toto není nabídka z úřadu práce, pro bližší informace a kontaktní údaje přejděte na externí odkaz :

  
 
 
Vaše pracovní náplň
 Nabídka práce v oboru Kuchaři (kromě šéfkuchařů), firma Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace, obec Ostrava, okres Ostrava-město. Pracovní pozice Kuchař / kuchařka. Mzda od 20000 Kč. 1. kontakt e-mailem, telefonicky. Tel.: 596 194 772, e-mail: personalni@mnof.cz Požadavky: Střední odborné vzdělání s výučním listem v oboru kuchař/ka; Požadujeme praxi ve větších stravovacích provoze ...
Poznámka, informace k práci
  
 
 
 
Zaslat nabídku práce emailem
   
  Vaše jméno
 
   
  Poslat na email
 
   
 
   
 
   


Projekt prace.vysledek.com soustřeďuje nabídky práce z veřejně dostupných zdrojů, úřadů práce, pracovních agentur do jednoho portálu nabídek práce. Zájemcům o hledání nabídek práce na internetu tak nabízíme nabídky práce soustředěné přehledně na jednom místě. Portlál slouží firmám poptávající práci i lidem hledající práci jako inzertní server. Veškerý obsah nabídek práce a informace na tomto portálu práce mají pouze informační charakter. Odpovědnost za obsah nabídek práce nese zadavatel pracovní nabídky.
email: admin@vysledek.com