SK
prace.vysledek.com poskytuje průběžně aktualizované aktuální nabídky práce na hlavní a vedlejší pracovní poměr. Hledejte volná pracovní místa. Pro studenty nabízíme brigády. Založte si agenta a nechte si posílat nejnovější nabídky práce emailem každý den. Rozsáhlá nabídka práce a brigád pro všechny věkové kategorie. 
Skip Navigation Links
Zasílání nabídek práce emailem
Partnerský program
Přidej nabídku do katalogu
Práce na Slovensku
Přihlásit se
Kontakt


Technolog/žka - junior/ka lisovny plastů

Tisk nabídky

Informace k nabídce práce

Pracovní místo Technolog/žka - junior/ka lisovny plastů

Detaily práce
Místo práceSvitavy
Typ práce 
Vzdělání 
Jazyky 
Plat 
ProfeseTechnolog/žka - junior/ka lisovny plastů

Toto není nabídka z úřadu práce, pro bližší informace a kontaktní údaje přejděte na externí odkaz :

  
 
 
Vaše pracovní náplň
 Nabídka práce v oboru Strojírenští technici technologové, normovači, firma Flídr plast s.r.o., obec Široký Důl, okres Svitavy. Pracovní pozice Technolog/žka - junior/ka lisovny plastů. Mzda od 37000 Kč. Vhodné i pro OZZ. NÁPLŇ PRÁCE: programování vstřikolisů a automatizace, zavádění nových technologií a inovací, optimalizace parametrů a procesu vstřikování POŽADAVKY: znalost IATF a VDA výhodou, cizí ...
Poznámka, informace k práci
  
 
 
 
Zaslat nabídku práce emailem
   
  Vaše jméno
 
   
  Poslat na email
 
   
 
   
 
   


Projekt prace.vysledek.com soustřeďuje nabídky práce z veřejně dostupných zdrojů, úřadů práce, pracovních agentur do jednoho portálu nabídek práce. Zájemcům o hledání nabídek práce na internetu tak nabízíme nabídky práce soustředěné přehledně na jednom místě. Portlál slouží firmám poptávající práci i lidem hledající práci jako inzertní server. Veškerý obsah nabídek práce a informace na tomto portálu práce mají pouze informační charakter. Odpovědnost za obsah nabídek práce nese zadavatel pracovní nabídky.
email: admin@vysledek.com