SK
prace.vysledek.com poskytuje průběžně aktualizované aktuální nabídky práce na hlavní a vedlejší pracovní poměr. Hledejte volná pracovní místa. Pro studenty nabízíme brigády. Založte si agenta a nechte si posílat nejnovější nabídky práce emailem každý den. Rozsáhlá nabídka práce a brigád pro všechny věkové kategorie. 
Skip Navigation Links
Zasílání nabídek práce emailem
Partnerský program
Přidej nabídku do katalogu
Práce na Slovensku
Přihlásit se
Kontakt


Obsluha zařízení na zpracování sběrných surovin

Tisk nabídky

Informace k nabídce práce

Pracovní místo Obsluha zařízení na zpracování sběrných surovin

Detaily práce
Místo práceTachov
Typ práce 
Vzdělání 
Jazyky 
Plat 
ProfeseObsluha zařízení na zpracování sběrných surovin

Toto není nabídka z úřadu práce, pro bližší informace a kontaktní údaje přejděte na externí odkaz :

  
 
 
Vaše pracovní náplň
 Nabídka práce v oboru Obsluha zařízení na zpracování a recyklaci odpadů (kromě kovového odpadu), firma FORNELIUS WEST s.r.o., obec Černošín, okres Tachov. Pracovní pozice Obsluha zařízení na zpracování sběrných surovin. Mzda od 17300 Kč. první kontakt telefonicky PO-PÁ 9.00-12.00 hod.,
Poznámka, informace k práci
  
 
 
 
Zaslat nabídku práce emailem
   
  Vaše jméno
 
   
  Poslat na email
 
   
 
   
 
   


Projekt prace.vysledek.com soustřeďuje nabídky práce z veřejně dostupných zdrojů, úřadů práce, pracovních agentur do jednoho portálu nabídek práce. Zájemcům o hledání nabídek práce na internetu tak nabízíme nabídky práce soustředěné přehledně na jednom místě. Portlál slouží firmám poptávající práci i lidem hledající práci jako inzertní server. Veškerý obsah nabídek práce a informace na tomto portálu práce mají pouze informační charakter. Odpovědnost za obsah nabídek práce nese zadavatel pracovní nabídky.
email: admin@vysledek.com