SK
prace.vysledek.com poskytuje průběžně aktualizované aktuální nabídky práce na hlavní a vedlejší pracovní poměr. Hledejte volná pracovní místa. Pro studenty nabízíme brigády. Založte si agenta a nechte si posílat nejnovější nabídky práce emailem každý den. Rozsáhlá nabídka práce a brigád pro všechny věkové kategorie. 
Skip Navigation Links
Zasílání nabídek práce emailem
Partnerský program
Přidej nabídku do katalogu
Práce na Slovensku
Přihlásit se
Kontakt


Pracovník / pracovnice - údržba zeleně

Tisk nabídky

Informace k nabídce práce

Pracovní místo Pracovník / pracovnice - údržba zeleně

Detaily práce
Místo práceNáchod
Typ práce 
Vzdělání 
Jazyky 
Plat 
ProfesePracovník / pracovnice - údržba zeleně

Toto není nabídka z úřadu práce, pro bližší informace a kontaktní údaje přejděte na externí odkaz :

  
 
 
Vaše pracovní náplň
 Nabídka práce v oboru Uklízeči veřejných prostranství, firma Jiří Vejroch, obec Jasenná, okres Náchod. Pracovní pozice Pracovník / pracovnice - údržba zeleně. Mzda od 18900 Kč. Kontakt telefonicky - p. Vejroch Jiří, tel.: +420 739 077 831. Místo výkonu práce: Královéhradecký kraj.
Poznámka, informace k práci
  
 
 
 
Zaslat nabídku práce emailem
   
  Vaše jméno
 
   
  Poslat na email
 
   
 
   
 
   


Projekt prace.vysledek.com soustřeďuje nabídky práce z veřejně dostupných zdrojů, úřadů práce, pracovních agentur do jednoho portálu nabídek práce. Zájemcům o hledání nabídek práce na internetu tak nabízíme nabídky práce soustředěné přehledně na jednom místě. Portlál slouží firmám poptávající práci i lidem hledající práci jako inzertní server. Veškerý obsah nabídek práce a informace na tomto portálu práce mají pouze informační charakter. Odpovědnost za obsah nabídek práce nese zadavatel pracovní nabídky.
email: admin@vysledek.com