SK
prace.vysledek.com poskytuje průběžně aktualizované aktuální nabídky práce na hlavní a vedlejší pracovní poměr. Hledejte volná pracovní místa. Pro studenty nabízíme brigády. Založte si agenta a nechte si posílat nejnovější nabídky práce emailem každý den. Rozsáhlá nabídka práce a brigád pro všechny věkové kategorie. 
Skip Navigation Links
Zasílání nabídek práce emailem
Partnerský program
Přidej nabídku do katalogu
Práce na Slovensku
Přihlásit se
Kontakt


Konstrukér - junior, referent, montér, skladník v jedné osobě

Tisk nabídky

Informace k nabídce práce

Pracovní místo Konstrukér - junior, referent, montér, skladník v jedné osobě

Detaily práce
Místo práceZlín
Typ práce 
Vzdělání 
Jazyky 
Plat 
ProfeseKonstrukér - junior, referent, montér, skladník v jedné osobě

Toto není nabídka z úřadu práce, pro bližší informace a kontaktní údaje přejděte na externí odkaz :

  
 
 
Vaše pracovní náplň
 Nabídka práce v oboru Ostatní strojírenští technici, firma LOGIMAN s.r.o., obec Slavičín, okres Zlín. Pracovní pozice Konstrukér - junior, referent, montér, skladník v jedné osobě. Mzda od 180 Kč. Všestranná práce na zakázkové dílně. Práce s akunářadím, kotoučová pila, lehké CNC, stolni vrtačky, ruční frézka. Práce na PC: základní orientace v CAD programu, zápisy do informačního systému, Nástup ...
Poznámka, informace k práci
  
 
 
 
Zaslat nabídku práce emailem
   
  Vaše jméno
 
   
  Poslat na email
 
   
 
   
 
   


Projekt prace.vysledek.com soustřeďuje nabídky práce z veřejně dostupných zdrojů, úřadů práce, pracovních agentur do jednoho portálu nabídek práce. Zájemcům o hledání nabídek práce na internetu tak nabízíme nabídky práce soustředěné přehledně na jednom místě. Portlál slouží firmám poptávající práci i lidem hledající práci jako inzertní server. Veškerý obsah nabídek práce a informace na tomto portálu práce mají pouze informační charakter. Odpovědnost za obsah nabídek práce nese zadavatel pracovní nabídky.
email: admin@vysledek.com